Szanowni Państwo

  • Jeżeli w Państwa prywatnych domach na terenie miasta Grudziądza zostali zakwaterowani uchodźcy wojenni od 24.02.2022 r. prosimy o zgłaszanie tych osób z podaniem liczby osób dorosłych i liczby dzieci oraz proszę podać miejsce pobytu tych osób w Grudziądzu i swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko i nr telefonu).
  • Jeżeli potrzebne będzie wsparcie rzeczowe dla zakwaterowanych osób z Ukrainy w naszym mieście (poza miejscem zbiorowego zakwaterowania) w ramach asortymentu określonego w liście, która znajduje się tutaj również można taką potrzebę zgłosić. Pomoc zostanie przygotowana z magazynu humanitarnego w Grudziądzu i będziecie możliwa do obioru w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Grudziądzu po umówieniu się z pracownikiem socjalnym.
  • Ewentualne wsparcie finansowe w ramach zabezpieczenia społecznego będzie możliwe z chwilą wejścia w życie uregulowań prawnych w tym zakresie.

W ramach powyższej informacji nr kontaktowy 56 69 68 759 oraz 56 69 68 756 w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku.