Zadaniem uczestników konkursu było napisanie w języku polskim, nadanie tytułu oraz prezentacja wokalna piosenki promującej rodzicielstwo zastępcze. Termin nadsyłania propozycji utworów muzycznych upłynął w dniu 25 listopada. Twórcom składamy serdeczne podziękowania za udział w konkursie. Cieszy nas, że podjęliście się tego trudnego wyzwania, poświęciliście swój wolny czas i energię. Jury było pod ogromnym wrażeniem kreatywności, zaangażowania, pomysłowości oraz ogólnego wyrazu artystycznego uczestników konkursu. Komisję zachwyciła treść przesłanych utworów. Uczestnicy udowodnili, że są osobami niezwykle wrażliwymi, empatycznymi i z pewnością rozumieją istotę rodzicielstwa zastępczego.

Z przyjemnością informujemy, że Nagroda Główna o wartości 250 zł trafi do Artura Majer, ucznia II klasy Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości za utwór pt. „Wyciągnij dłoń”.

Komisja konkursowa zdecydowała także o przyznaniu Nagrody Pocieszenia za zajęcie II miejsca Radosławowi Jasińskiemu uczniowi II klasy Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości za utwór pt. „Rodziną bądź…”

Gratulujemy serdecznie!

Oficjalna prezentacja zwycięskiej piosenki promującej rodzicielstwo zastępcze nastąpi po nagraniu utworu w studiu Telewizji Kablowej w Grudziądzu. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej.